Prysznic Turystyczny Solarny z termometrem 20L

004383

Nowy produkt

89,00 zł

z VAT
Szacowany czas dostawy: 1-2 dni

- +

 
Więcej informacji

Prysznic turystyczny sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie masz dostępu do wody i prądu - na kemping, na działkę, pod namioty, na pielgrzymkę, wycieczkę, wyjazdy rowerowe, nad morze, aby spłukać słoną wodę po kąpieli.

Dobrze pochłania światło, dzięki czemu woda nagrzewa się bardzo szybko. Tworzywo jest nieprzemakalne, a szczelny korek sprawia, że prysznic możesz bezpiecznie przechowywać. Dodatkowo korek znajduje się na paseczku, więc nie ma ryzyka, że się zgubi. Tylna ściana została wykonana z przeźroczystego tworzywa, które pozwala kontrolować stan oraz czystość wody.

Z tyłu znajduje się również termometr, który pokazuje skalę Celsjusza oraz Fahrenheita. Umożliwia to stałą kontrolę temperatury wody.

Nienapełniony prysznic jest lekki i zajmuje niewiele miejsca - z łatwością zmieści się np. w plecaku. A co najważniejsze? Waży zaledwie 430g! Jest to bardzo ważne, tym bardziej dla osób, które podróżują z plecakiem i każde 100g jest bardzo ważne.

Prysznic można zawiesić na każdym wystającym, stabilnym elemencie - np. uchwycie, drążku, rurze, a nawet gałęzi drzewa (zwróć uwagę jednak na to, że całkowicie napełniony prysznic wody może dużo ważyć - dobierz odpowiednie miejsca zawieszenia do ilości wody jaką wlejesz).

Solarny prysznic posiada podwójną kieszonkę, która pozwala na przechowywanie drobnych rzeczy potrzebnych do kąpieli, np. szampon, żel. Po bokach znajdują się zaczepy na rzep – jeśli chcemy by kranik był do góry wystarczy go zaczepić. Kran posiada prysznicową końcówkę, którą wystarczy wysunąć, by woda zaczęła lecieć, a po skorzystaniu wystarczy zamknąć dopływ wody. W górnej części znajduje się również gumowa rączka umożliwiająca wygodne przenoszenie, a także zawieszenie, po obu stronach w dolnej części są również 2 uchwyty, dzięki którym zabezpieczymy mocniej zawieszenie np. przy użyciu sznurka do drzewa; mogą posłużyć nam również do zaczepienia kosmetyczki, bądź innych gadżetów.

TERMOMETR – prysznic posiada wskaźnik temperatury wody w skali Celsjusza oraz Fahrenheita. Jest to duże ułatwienie, możemy stale kontrolować czy wzrasta temperatura w naszym prysznicu oraz czy jest odpowiednia już by z niego skorzystać. Tylna, przeźroczysta ściana pozwala kontrolować stan oraz czystość wody. Już po 1 godzinie woda powinna osiągnąć temperaturę około 27 stopni, po 2 godzinach - 40, a po 3 godzinach - ok. 45. Czas potrzebny do ogrzania wody zależy od temperatury powietrza i intensywności słońca. Maksymalna temperatura wynosi 53 stopnie.

WAŻY ZALEDWIE 410G – w zestawie znajduje się prysznic, rurka oraz worek umożliwiający wygodne przechowywanie, a także suszenie, gdyż wykonany jest z siatki. Po złożeniu zajmuje on niewiele miejsca, a co najważniejsze? Waży zaledwie 410g! Jest to bardzo ważne, tym bardziej dla osób, które podróżują z plecakiem i każde 100g jest bardzo ważne.

PRAKTYCZNY – posiada podwójną kieszonkę, która pozwala na przechowywanie drobnych rzeczy potrzebnych do kąpieli, np. szampon, żel. Po bokach znajdują się zaczepy na rzep – jeśli chcemy by kranik był do góry wystarczy go zaczepić. Kran posiada prysznicową końcówkę  40 centymetrową, którą wystarczy wysunąć, by woda zaczęła lecieć, a po skorzystaniu wystarczy zamknąć dopływ wody. W górnej części znajduje się również gumowa rączka umożliwiająca wygodne przenoszenie, a także zawieszenie, po obu stronach w dolnej części są również 2 uchwyty, dzięki którym zabezpieczymy mocniej zawieszenie np. przy użyciu sznurka do drzewa; mogą posłużyć nam również do zaczepienia kosmetyczki, bądź innych gadżetów.

DUŻY WLEW Z ZABEZPIECZENIEM – wlew dookoła jest zabezpieczony gumą, która powoduje, że woda nie ucieka - wlewanie wody jest wyjątkowo łatwe. Dodatkowo korek znajduje się na paseczku, więc nie ma ryzyka, że się zgubi.

SPECYFIKACJA

  • pojemność: 20L
  • materiał: PVC
  • maksymalne obciążenie: 20kg
  • wymiary (szer/wys): 46/50 cm
  • długość wężyka: 40 cm
  • waga zestawu: 0,41 kg

W ZESTAWIE

  • prysznic solarny
  • wężyk z końcówką
  • worek transportowy
 
Opis
Służby Wojsko, Klasy mundurowe, Ochrona, Harcerstwo, Pozostałe, Myślistwo, Wędkarstwo

Menu

Settings