Zestaw przetrwania 7w1

004489

Nowy produkt

35,00 zł

z VAT
Szacowany czas dostawy: 1-2 dni

- +

 
Więcej informacji

RATUNKOWY PRZETRWANIA

 • WYGODNE ETUI - zestaw 7 elementów jest szczelnie zamknięty w etui. Dookoła znajduje się uszczelka, która zapobiega przed przedostaniem się wody i chroni akcesoria. Całość zamykana jest dzięki 4 zatrzaskom, więc nie ma ryzyka, że etui się otworzy i zgubimy swoje rzeczy. Na górnej części znajdują się 2 otwory, które umożliwią również montaż na sznurku iw1 - zestaw zawiera kartę przeżycia (posiada 11 funkcji - niżej w aukcji znajduje się opis), kompas, multitool, piłę strunową o długości 70cm, krzesiwo z prętem na sznurku, hermetyczny pojemnik z gwizdkiem do którego możemy schować coś małego oraz naklejkę z ostrzeżeniami.
 • MULTITOOL - jedno narzędzie z aż 7 funkcjami! Jeśli chcemy je mieć zawsze przy sobie możemy je również przyczepić za pomocą kółka do kluczyków. Latarka umożliwia uzyskanie światła, gdy na dworze robi się ciemno, oprócz tego narzędzie zawiera kombinerki, piłę, płaski oraz krzyżakowy śrubokręt i otwieracz do butelek.
 • POMYSŁ NA PREZENT - jeśli ktoś z Twoich bliskich, bądź znajomych interesuje się wyprawami NASZ ZESTAW będzie dla niego świetnym, a co ważne - trafionym prezentem! Wszystko co potrzebuje znajduje się w jednym miejscu, a Ty przyczynisz się do tego, by jego wyprawy były bezpieczne.
 • SPECYFIKACJA - wymiary etui (dł/szer/wys): 13,5/8/4cm; długość piły: ~70cm; ilość elementów w zestawie: 7; waga zestawu: 200g.

W ZESTAWIE

 • etui
 • karta przeżycia
 • kompas
 • multitool - kombinerki, latarka, piłka do gałęzi, otwieracz do butelek, śrubokręt krzyżakowy, nożyk
 • piła strunowa
 • krzesiwo z prętem
 • hermetyczny pojemnik z gwizdkiem
 • naklejka

Aktywność survivalowa stanowi nie tylko ciekawe hobby oraz sposób na spędzanie wolnego czasu w wymagających warunkach. To także możliwość nabycia zdolności i doświadczeń, które mogą okazać się kluczowe w sytuacjach zróżnicowanego zagrożenia. Praktyczne akcesoria w etui to prosty w użyciu i łatwy w transporcie gadżet, który składa się z aż 7 różnych produktów.

Zestaw jest przydatny głównie podczas podróży, wypraw; niezbędnik każdego survivalowca i miłośnika pieszych wypraw. Całość zamykana jest w wodoszczelnym etui zamykanym na 4 zatrzaski, wewnątrz wypełniony został miękką wyściółką, by chronić. Etui jest kompaktowe, więc nie zajmie dużo miejsca w plecaku, dodatkowo posiada na górze 2 otwory, które umożliwiają zawieszenie np. przy użyciu sznurka na szyi.

Podczas wyprawy ważny jest komfort, a podstawowy zestaw akcesoriów zapewni i znacznie poprawi morale, będzie kluczem do przetrwania. Pozwala na pozyskanie niezbędnych warunków do przeżycia, takich jak ciepło, światło, możliwość przygotowania posiłku.

Krzesiwo przyczyni się w dużej mierze do zapewniania ciepła, ogrzeje schronienie i pozwoli uzdatnić wodę i przygotować posiłek. Jest też doskonałym narzędziem do sygnalizacji.

Prawidłowe określenie kierunku przy pomocy kompasu, to wciąż jeden z najbardziej wiarygodnych i sprawdzonych sposobów ułatwiających poruszanie się w nieoznakowanym terenie.

Zestaw pozwoli zbudować proste zadaszenie, umożliwi rozpalić ogień i przygotować gorący posiłek.

Menu

Settings