Katalog

Służby
Kolor
Rozmiar

Berety wojskowe 

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Nakrycie głowy jest istotnym elementem munduru, który często informuje o przynależności do konkretnej jednostki. W naszym sklepie z militariami dostępne są berety wojskowe dla oddziałów specjalnych i lądowych. W asortymencie znalazły się także galowe furażerki z nowym wariantem wzoru. Każdy egzemplarz jest wzbogacony emblematem haftowanym komputerowo z wykorzystaniem wysokogatunkowych nici. Dzięki temu nakrycia głowy prezentują się bardzo schludnie i spełniają restrykcyjne wymogi dotyczące wyglądu elementów munduru wojskowego.

Nakrycia głowy dla żołnierzy w ofercie Perslej

Dostępne w sklepie online berety wojsk specjalnych i lądowych są szyte z naturalnej wełny owczej, co wpływa na estetyczny wygląd i zapewnia ochronę przed zimnem. Aby zagwarantować jak najwyższy poziom komfortu, wybrane modele są wyposażone w przewiewną podszewkę, wywietrzniki i potnik. Do wyboru są różne rozmiary – od 54 do 61. W połączeniu ze sznureczkiem ściągającym zapewnia to możliwość zakupu odpowiednio dopasowanego nakrycia głowy dla wojsk specjalnych i lądowych. Istotne jest, aby elementy garderoby nie były za ciasne, gdyż obniży to poziom komfortu. Nie mogą przy tym być zbyt luźne, ponieważ będą się wówczas nieestetycznie prezentować na głowie.

W sprzedaży dostępne są czerwone, bordowe, czarne i zielone berety wojskowe. Sklep Perslej jest więc odpowiednim miejscem dla klientów zainteresowanych zakupem nakryć głowy przeznaczonych dla żołnierzy jednostek specjalnych i lądowych, a także kadetów.

Oferta beretów wojskowych

Osoby, chcące skompletować niezbędne elementy munduru zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu online. Można w nim zaopatrzyć się w beret wojsk lądowych i specjalnych w różnych wariantach kolorystycznych, a także galową furażerkę i nakrycia głowy dla kadetów. Gwarantujemy szybką wysyłkę i dostępność wyrobów szytych z wysokogatunkowych materiałów, jak naturalna owcza wełna. Ponadto berety wojskowe można osobiście obejrzeć w sklepie stacjonarnym w Sulechowie – serdecznie zapraszamy!

Menu

Settings