Stopnie i odznaczenia wojskowe – pagony 

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 373 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 373 elementów
Naszywki zajmują wyjątkowe miejsce w asortymencie naszego sklepu, ponieważ są produkowane w Polsce ze specjalnie dobranych nici hafciarskich. Ponadto w sprzedaży dostępne są liczne odznaczenia wojskowe. Pagony można przymocować na berecie lub kurtce, by przekazać informacje na temat posiadanego stopnia. Oferujemy warianty przeznaczone dla sierżanta, kaprala, chorążego, plutonowego, porucznika i podporucznika, podpułkownika i nie tylko. Dodatkową zaletą naszywek zebranych w tej kategorii jest zgodność wymiarów i kolorystyki z aktualnie obowiązującym rozporządzeniem mundurowym. Stanowi to gwarancję pewności, że zamówione w Perslej pagony określające stopnie i odznaczenia wojskowe będą spełniać niezbędne wymogi dotyczące wyglądu.

Bogaty wybór odznaczeń wojskowych

Zadbaliśmy o zróżnicowanie asortymentu tej kategorii, aby każdy klient znalazł tu odznaczenia wojskowe w postaci naszywek i pagonów dopasowanych do określonych wymagań. Można wybierać spośród artykułów w różnych wariantach kolorystycznych, w tym ze wzornictwem moro. Wybrane egzemplarze posiadają wszyty rzep jednostronny, co ułatwia zamocowanie ich na mundurze lub berecie. W sprzedaży dostępne są również warianty przeznaczone dla straży pożarnej, policji i innych służb mundurowych.

W przypadku zainteresowania ofertą stopni i odznaczeń wojskowych zachęcamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty. Jesteśmy pewni, że każdy klient wybierze tu odpowiednie pagony i naszywki pochodzące od polskiego producenta i doceni ich wysoką jakość oraz estetyczne wykonanie.

Menu

Settings