Katalog

Służby
Kolor
Rozmiar

Combatshirty 

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Dla zapewnienia ciepła i optymalnej wygody podczas noszenia kamizelki kuloodpornej potrzebna jest specjalna odzież. Combat shirt to element garderoby dostępny w naszej ofercie w różnych wariantach kolorystycznych. Taka bluza taktyczna używana jest przez wojsko, policję, ale też pasjonatów militariów. Zapewniamy szeroką gamę rozmiarów: od XS do XXXL, aby każdy klient mógł zamówić idealnie dopasowany model.

Zwracamy też uwagę na jakość wykonania każdego egzemplarza combat shirt. Bardzo ważne jest, by odzież taktyczna nie krępowała swobody ruchów, zapewniała komfort nawet podczas intensywnego wysiłku fizycznego i dobrze odprowadzała wilgoć. Dodatkowym udogodnieniem dla użytkownika będzie ochrona przed wiatrem i zimnem. Fason każdej bluzy uwzględnia stójkę, specjalne kieszenie na ochraniacze na łokcie, regulowane mankiety i inne rozwiązania, podnoszące poziom funkcjonalności ubrania.

Jesteśmy pewni, że w naszym sklepie militarnym każdy znajdzie odpowiedni model combat shirt. Zapraszamy do zapoznania się z wyborem bluz taktycznych, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Menu

Settings