Katalog

Kolor
Rozmiar

Flagi 

na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 21 elementów
Jako producent dbamy o dostępność różnych rodzajów elementów przeznaczonych do znakowania odzieży. Dlatego w naszym sklepie internetowym można znaleźć naszywki flagi w wielu opcjach. Biało-czerwone, zielono-czarne, z symbolem Polski Walczącej i nie tylko — przygotowaliśmy liczne wzory, aby wybór odpowiedniej propozycji nie sprawił trudności. Są to krajowe produkty, powstające z wysokogatunkowych nici hafciarskich, co stanowi gwarancję solidnego i estetycznego wykonania. Jeśli więc chcesz kupić naszywki, na których widnieje flaga polska, sklep internetowy Perslej jest odpowiednim miejscem dla Ciebie – przekonaj się osobiście.

Haftowane naszywki polskiego producenta

Wyroby prezentowane w tej kategorii sprzedawane są z praktycznym rzepem jednostronnym. Dzięki temu można je łatwo przymocować do ubrania lub nakrycia głowy. W trosce o zróżnicowane wymagania klientów naszego sklepu internetowego zapewniamy też możliwość zamówienia naszywki z polską flagą lub innym symbolem bez rzepa albo w wersji dwustronnej.

Wybrane produkty spełniają wymogi dotyczące kolorystyki i wymiarów, które określa rozporządzenie mundurowe. Dzięki temu można mieć pewność, że stanowią odpowiedni wybór dla różnego rodzaju służb, ale nie tylko. Pasjonaci militariów również decydują się na naszywki przedstawiające flagi polski. Sklep internetowy oferuje także inne symbole, którymi można udekorować odzież, plecak czy nakrycie głowy. Zapraszamy do zapoznania się ze wzorami oferowanymi przez producenta Perslej – gwarantujemy wysoką jakość artykułów i szybką wysyłkę.

Menu

Settings