Nowy

VACO ULTRAMAX Spray na komary, kleszcze i meszki DEET 30% Aerozol 170 ml

007413

Nowy produkt

34,90 zł

z VAT
Szacowany czas dostawy: 1-2 dni

- +

 
Więcej informacji

VACO ULTRAMAX Spray na komary, kleszcze i meszki DEET 30% - 170 ml

SKUTECZNA OCHRONA PRZEZ 8 GODZIN !

 

Skuteczny, dwuskładnikowy repelent

Odstrasza komary, meszki i kleszcze

30% substancji czynnej DEET

Olejek z eukaliptusa cytrynowego

Pełna ochrona przez 8 godzin

Spray bezpieczny dla dorosłych i środowiska

✅ Nie zabija owadów tylko skutecznie je odstrasza

Wzbogacony o łagodzący panthenol

Środek jest odporny na pot i wodę

VACO ULTRAMAX spray to aerozolowy środek na komary, kleszcze i meszki o pojemności 170 ml, który jest łatwy w użyciu i świetnie sprawdza się podczas wycieczek do lasu i biwaków.

Jego skuteczna formuła oparta na substancji DEET 30% chroni przed ukąszeniami owadów nawet do 8 godzin po jednokrotnej aplikacji.

Ten produkt to repelent w sprayu, który służy do odstraszania owadów, takich jak komary, kleszcze i meszki. Można go bezpiecznie stosować na skórze, ponieważ tworzy barierę ochronną przed owadami, która skutecznie chroni przed ukąszeniami.

Sposób użycia: Spryskać równomiernie narażone na ukąszenia, odsłonięte części ciała z odległości ok. 15-20 cm. Produkt stosować na zewnątrz pomieszczeń lub w miejscach dobrze wentylowanych. Nie wdychać rozpylonego produktu. Na nanosić na dłonie dzieci z uwagi na możliwość kontaktu dłoni z ustami. Nie stosować u dzieci poniżej 13 roku życia. Stosować maksymalnie raz dziennie u dorosłych i dzieci powyżej 13 roku życia. Z uwagi na wysokie stężenie DEET w preparacie, nie stosować produktu w miejscach, w których może mieć on kontakt z odzieżą syntetyczną i skórzaną, powierzchniami plastikowymi lub lakierowanymi.

 
 
Opis
Służby Wojsko, Policja, Straż pożarna, Klasy mundurowe, Straż graniczna, Służba więzienna, Straż leśna, Ochrona, Harcerstwo, Pozostałe, Myślistwo, Wędkarstwo

Produkty powiązane

Menu

Settings