VACO STRONG Płyn na kleszcze, komary i meszki DEET 50% + Geraniol 80 ml

007418

Nowy produkt

24,90 zł

z VAT
Szacowany czas dostawy: 1-2 dni

- +

 
Więcej informacji

VACO STRONG Płyn na kleszcze, komary i meszki DEET 50% + Geraniol 80 ml

SKUTECZNA OCHRONA PRZEZ 8 GODZIN !

 

✅ Środek w postaci płynu – 100% skuteczności w walce z komarami, kleszczami, meszkami.

Substancja czynna: DEET 50% i Geraniol (olejek eteryczny)

Najsilniejsza ochrona przed owadami na rynku

Działa do 8 godzin od aplikacji

Do stosowania bezpośrednio na skórę

Niezwykle wydajny

Przyjemny męski zapach

Płyn VACO Strong 50 to najmocniejszy środek skutecznie odstraszający kleszcze, komary i meszki. Preparat w wygodnym, poręcznym opakowaniu z atomizerem do szybkiego nanoszenia.

Specjalnie skomponowana formuła VACO zapewnia długotrwałą ochronę przed ukąszeniami owadów - działa i chroni do 8 godzin po jednokrotnej aplikacji. Preparat przeznaczony do stosowana na skórę.

Produkt chroni przed ukąszeniami, jednocześnie zapobiegając zarażeniu się chorobami przenoszonymi przez insekty.

W przeciwieństwie do większości preparatów przeznaczonych do walki z uciążliwymi komarami i kleszczami, oferowany produkt charakteryzuje się nie tylko efektywnym działaniem, ale także przyjemnym zapachem.

Sposób użycia: Spryskać preparatem równomiernie nieosłonięte, narażone na kontakt z owadami części ciała z odległości 15-20 cm. Preparat można rozsmarować dłonią. W przypadku aplikacji na twarz i szyję preparat nanosić pośrednio - spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozmasować. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe. Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce. Czynniki środowiska oraz potliwość skóry mogą wpływać na skuteczność produktu. Unikać bezpośredniego wdychania rozpylanego produktu lub rozpylania produktu na oczy. Produkt w rzadkich przypadkach może powodować podrażnienie skóry. Z uwagi na wysokie stężenie DEET w preparacie, nie należy aplikować produktu na plastik (np. okulary, zegarki, aparatu fotograficzne, kamery, itp.), tkaniny syntetyczne w tym tzw. oddychające czy Goretex itp. oraz malowane i lakierowane powierzchnie. Do stosowania 1 raz dziennie przez osoby dorosłe.

 
 
Opis
Służby Wojsko, Policja, Straż pożarna, Klasy mundurowe, Straż graniczna, Służba więzienna, Straż leśna, Ochrona, Harcerstwo, Pozostałe, Myślistwo, Wędkarstwo

Produkty powiązane

Menu

Settings