VACO STRONG Płyn na kleszcze, komary i meszki DEET 50% + Geraniol 80 ml

007418

Nowy produkt

24,90 zł

z VAT
Szacowany czas dostawy: 1-2 dni

- +

 
Więcej informacji

VACO STRONG Płyn na kleszcze, komary i meszki DEET 50% + Geraniol 80 ml

SKUTECZNA OCHRONA PRZEZ 8 GODZIN !

 

✅ Środek w postaci płynu – 100% skuteczności w walce z komarami, kleszczami, meszkami.

Substancja czynna: DEET 50% i Geraniol (olejek eteryczny)

Najsilniejsza ochrona przed owadami na rynku

Działa do 8 godzin od aplikacji

Do stosowania bezpośrednio na skórę

Niezwykle wydajny

Przyjemny męski zapach

Płyn VACO Strong 50 to najmocniejszy środek skutecznie odstraszający kleszcze, komary i meszki. Preparat w wygodnym, poręcznym opakowaniu z atomizerem do szybkiego nanoszenia.

Specjalnie skomponowana formuła VACO zapewnia długotrwałą ochronę przed ukąszeniami owadów - działa i chroni do 8 godzin po jednokrotnej aplikacji. Preparat przeznaczony do stosowana na skórę.

Produkt chroni przed ukąszeniami, jednocześnie zapobiegając zarażeniu się chorobami przenoszonymi przez insekty.

W przeciwieństwie do większości preparatów przeznaczonych do walki z uciążliwymi komarami i kleszczami, oferowany produkt charakteryzuje się nie tylko efektywnym działaniem, ale także przyjemnym zapachem.

Sposób użycia: Spryskać preparatem równomiernie nieosłonięte, narażone na kontakt z owadami części ciała z odległości 15-20 cm. Preparat można rozsmarować dłonią. W przypadku aplikacji na twarz i szyję preparat nanosić pośrednio - spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozmasować. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe. Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce. Czynniki środowiska oraz potliwość skóry mogą wpływać na skuteczność produktu. Unikać bezpośredniego wdychania rozpylanego produktu lub rozpylania produktu na oczy. Produkt w rzadkich przypadkach może powodować podrażnienie skóry. Z uwagi na wysokie stężenie DEET w preparacie, nie należy aplikować produktu na plastik (np. okulary, zegarki, aparatu fotograficzne, kamery, itp.), tkaniny syntetyczne w tym tzw. oddychające czy Goretex itp. oraz malowane i lakierowane powierzchnie. Do stosowania 1 raz dziennie przez osoby dorosłe.

 
 
Opis
Służby Wojsko, Policja, Straż pożarna, Klasy mundurowe, Straż graniczna, Służba więzienna, Straż leśna, Ochrona, Harcerstwo, Pozostałe, Myślistwo, Wędkarstwo

Produkty powiązane

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:

Menu

Settings