VACO ECO Pułapka na mole spożywcze i ubraniowe (2w1) - 2 szt.

007414

Nowy produkt

15,90 zł

z VAT
Szacowany czas dostawy: 1-2 dni

- +

 
Więcej informacji

VACO ECO Pułapka na mole ubraniowe i spożywcze (2w1) 2 szt.

Problem z rozróżnianiem gatunków moli przestał istnieć - nie musisz już sprawdzać, z jakim gatunkiem moli masz do czynienia!

2w1 - działa na mole ubraniowe spożywcze,

wabi mole do środka bez użycia substancji biobójczych,

do stosowania w pobliżu żywności,

bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych,

jedna pułapka działa aż do 6 miesięcy,

przerywa cykl rozrodczy moli,

bezwonna i dyskretna,

2 sztuki w opakowaniu.

Pułapka zawiera naturalne składniki, aby wabić i zachęcać mole do wejścia do jej wnętrza. Dzięki temu możesz monitorować obecność owadów w Twoim domu, zachowując spokój i czystość. To doskonała opcja ochrony pozbawiona silnych chemicznych substancji, co sprawia, że jest idealna dla rodzin z dziećmi i zwierzętami domowymi.

Można ją stosować wszędzie, gdzie zaobserwowano bytność szkodników - doskonale chroni szafy, garderoby, jak i kuchnie i spiżarnie.

Co wyróżnia ECO Pułapkę na mole VACO?

  1. Ekologiczne podejście: Pułapka zawiera naturalne składniki, co czyni ją przyjazną dla środowiska. Nie musisz już obawiać się konieczności korzystania z agresywnych substancji chemicznych.
  2. Skuteczność: Pułapka VACO przyciąga mole i zatrzymuje je wewnątrz, zapewniając skuteczną ochronę Twoich produktów spożywczych i ubrań.
  3. Bezpieczeństwo: ECO Pułapka jest całkowicie bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych, dzięki czemu możesz cieszyć się spokojem w swoim domu.

Sposób użycia:

Rozłóż pułapkę i zdejmij listek papieru zabezpieczający powierzchnię klejącą. Uformuj pułapkę do postaci ze schematu. Umieść w wybranym miejscu. Pułapkę wypełnioną owadami wyrzuć do zsypu lub śmietnika. Aby odłowić mole ubraniowe pułapkę należy umieścić na zewnątrz obok szafy na wysokości 1,5 – 2 m od podłogi. Aby odłowić mole kuchenne pułapkę należy umieścić blisko miejsca przechowywania żywności (na szafkach, kredensach), na wysokości ok. 1,5 – 2 m od podłogi.

Ważne!

Nie umieszczaj pułapki w pobliżu otworów wentylacyjnych, otwartych okien, grzejników. Produkt oparty na naturalnym feromonie, nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych. Bezpieczny dla zwierząt domowych.

 
Opis
Służby Wojsko, Policja, Straż pożarna, Klasy mundurowe, Straż graniczna, Służba więzienna, Straż leśna, Ochrona, Harcerstwo, Pozostałe, Myślistwo, Wędkarstwo

Produkty powiązane

Menu

Settings